Rekrutimi - Jinan Quick CNC Router Co, Ltd

rekrutim

Kompania jonë ndodhet në zonën e zhvillimit të Licheng District, Jinan, Kinë me një sipërfaqe prej 15.000 metra katrore. Ne prodhojnë dhe shesin makina të punës të lartë të drurit të cilësisë dhe të shesë të dy makerts kineze dhe të huaja. Për shkak të nevojave të zhvillimit, ne kemi nevojë për salesmen tregtisë së jashtme. salesmen brendshme tregtare, pas shitjes inxhinierë, inspektorët e cilësisë, të kontabilitetit të kostos, CAD kartografi, elektricistë, piktorë, punëtorët stuko, montues dhe kështu on.Welcome të bashkohen me ne, ne ofrojmë strehim falas, transportin, plus sigurimi, pushimet.


Notice
WhatsApp Online Chat !