За нас - Жинан Брзо CNC рутер копродукции, ООД

за нас

Жинан Брзо CNC рутер копродукции, Ltd е основана во 2006 година "Quick-Fulltek" е нашата подружница марка, која е изградена во 2012. Ние сме биле за производство и извоз на CNC машини од 2006 година.

Нашата компанија го лоцира во Lingang develepment економска зона во Gaoxin област во Жинан, фабрика простор е повеќе од 15.000 квадратни метри. Имаме повеќе од 300 работници, вклучувајќи и 25 професионални дизајнери, 35 искусни инженери по продажба на услуги и продажба 20 лица. Ние сме една од најдобрите добавувачи CNC рутер во Кина. Нашите производи се продаваат добро во голема мера во целиот свет и да имаат добра репутација. "Брзи ЦПУ" стана водечки бренд во оваа област. Нашата компанија е одобрен од страна на ISO 9001: 2000 за контрола на квалитет и CE сертификат. 

Нашите производи може да се исполнат различни барања од различни корисници. Со напредна технологија, нашите искусни инженери, исто така, може да го прилагодите според детални потреби. 

Ве молиме не двоумете се да ме контактирате, Повелете посетете не во секое време!

pic11111 (1)
pic11111 (3)
pic11111 (2)

Notice
WhatsApp Online Chat !