What Type Of CNC Router Are You Looking For?

QUICK CNC is one of the best CNC router suppliers in China. Our products are selling well widely all over the world and have good reputations. We have small cnc router like 6090 and larger size of auto tool changers router with boring head or c axis . Thanks for your visiting.

Product Center

Mini Cnc Wood Carving Router Machine ...

1325 wood cnc machine

3d wood carving machine UC481 price

Auto Loading Unloading CNC router UC...

за нас

Дрво машини и опрема

Жинан Брзо CNC рутер копродукции, Ltd е основана во 2006 година "Quick-Fulltek" е нашата подружница марка, која е изградена во 2012. Ние сме биле за производство и извоз на CNC машини од 2006 година Нашата компанија го лоцира во Lingang develepment економска зона во Gaoxin област во Жинан, фабрика простор е повеќе од 15.000 квадратни метри. Имаме повеќе од 280 работници, вклучувајќи 25 професионални дизајнери, 35 искусни инженери по продажба на услуги и продажба 20 лица.

Повеќе

  WHY CHOOSE QUICK CNC

 • добавувачидобавувачи

  Жинан Quick-Fulltek ЦНЦ Машини копродукции, Ltd е еден од најдобрите добавувачи CNC рутер во Кина.
 • КвалитетКвалитет

  Одлична техника за леење со висок квалитет, перформанси, интелигентен систем за контрола, континуирана иновација, заштеда на енергија.
 • СервисСервис

  Нашите квалификувани и искусни по-продажба сервис тим се стои од страна, подготвени да ви помогнеме во рок од 24 часа, кога ќе се сретнете.
 • СертификатСертификат

  Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на високо квалитетни, ефективни производи.
 • Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на високо квалитетни, ефективни производи.