Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: +86-15628788695 Welcome To shpejta CNC

Heavy Duty Auto Tool Ndryshimi UA-481

Heavy Duty Auto Tool Ndryshimi UA-481

Përshkrim i shkurtër:

UA-481 is heavy duty linear type auto tool changing machine center with excellent configurations. Boring    head and auto loading & unloading parts are optional. It can be used in furniture decoration    industry, wood products processing, musical instruments industry, artwork industry and electronic industry.   Model UA-481 XYZ working area 1220x2440x200mm XY movement Rack and pinion, gear drive/Taiwan Z movement Ball screw drive/Germany Gui...


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

UA-481 është detyrë e rëndë mjet tip linear auto ndryshuar qendrën makinë me konfigurimin shkëlqyer. i mërzitshëm 

 

kokë dhe auto ngarkim dhe shkarkim pjesë janë fakultative. Ajo mund të përdoret në dekorimin mobilje 

 

industria, produktet e drurit përpunuese, industria instrumente muzikore, industria artwork dhe industrinë elektronike.

 
model
UA-481
XYZ Zona e punës
1220x2440x200mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 30 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
80m / min
Max. prerja shpejtësia
30m / min
tabelë
dy shtresa tabelë vakuum
gisht
9.6kw italiane HSD ISO30 ATC gisht, 24000rpm
inverter
11kw Delta
mjet Changer
8pcs mjete, tipit linear
Motor dhe shofer
motor 850w Servo dhe shofer / Japan YASJAWA
Sistemi I kontrollit
Syntec 20A / Taiwan
Pompë vakumi
Becker 4KW / Germany
tension
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
Devices përfshirë

a). mjet auto sensor b). 3pcs stacionet pozicionuar 

c). auto lubrifikimi Pajisja d). software UcanCAM


  • WhatsApp Online Chat !