Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: +86-15628788695 Welcome To shpejta CNC

UC-481 Auto Tool Ndryshimi

UC-481 Auto Tool Ndryshimi

Përshkrim i shkurtër:

Karakteristikat e Router UC481 ATC CNC 1. Struktura Heavy: katror krevat tub torno dhe vinç-urë çeliku të cilat e bëjnë trupin e makinës më të qëndrueshme dhe më të fortë; 2. italiane HSD 9.6KW ATC kondicionim gisht bën të siguruar efektin e punës dhe të gjatë duke përdorur me më pak të mbajë; motor 3. Japonia YASKAWA ndihmës dhe shofer me Shimpo reducer cilat e bëjnë shpejtësi të sigurt të lartë, vendndodhjen e saktë dhe më shumë stabilitet; 4. Revista mjet është carousel mjet Changer me 10pcs mjete; 5. Ajo është e ...


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

Karakteristikat e UC481 ATC CNC Router

 

1. Struktura Heavy: katror krevat tub torno dhe urë çeliku të cilat e bëjnë trupin e makinës më të qëndrueshme dhe më të fortë;

 

2. italiane HSD 9.6KW ATC kondicionim gisht bën të siguruar efektin e punës dhe të gjatë duke përdorur me më pak të mbajë;

 

motor 3. Japonia YASKAWA ndihmës dhe shofer me Shimpo reducer cilat e bëjnë shpejtësi të sigurt të lartë, vendndodhjen e saktë dhe më shumë stabilitet;

 

4. Revista mjet është carousel mjet Changer me 10pcs mjete;

 

5. Është e lehtë për të mësuar dhe për të operuar me sistemin e veçantë të kontrollit të tastierës dhe master të aplikimit në një kohë të shkurtër.

model
UC-481
XYZ Zona e punës
1,220 x 2,440 x 200mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 25 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
30,000mm / min
tabelë
Të dyfishtë layer Tabela vakum
gisht
9.6 kw ATC ajrit ftohje gisht
shpejtësia gisht
24,000rpm
inverter
deltë
Motor dhe shofer
motor ndihmës YASKAWA dhe shofer
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Artcam & AlphaCam
Sistemi I kontrollit
6MB Syntec
vajosje Oil
automatik
sensor Tool
automatik

  • WhatsApp Online Chat !