Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: +86-15628788695 Welcome To shpejta CNC

Panel Cutting & Drilling K4

Panel Cutting & Drilling K4

Përshkrim i shkurtër:

Features of Multi Heads CNC Router                                                    * K4 is specialized for panel cutting to replace traditional sliding table saw and CNC cutting saw. It can save labor, material and time effectively. * High configuration: Taiwan helical tooth rack and linear guide, German ball screw, Italy spindles, Taiwan reducer, Japan Servo system, etc. * Rational design: It’s easier to use and maintain with separate control box. * Auto lubrication system prolong the w...


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

Karakteristikat e Multi Kryetarët CNC Router                                                   

* K4 është e specializuar për panelin e prerjes për të zëvendësuar Saw tradicionale rrëshqitje tavolinë dhe prerja CNC sharrë. Ajo mund të shpëtojë e punës, materiale dhe kohë në mënyrë efektive.

* Konfigurimi Lartë: Taiwan raft spiral dhëmb dhe udhëzues lineare, vidhos topin gjermane, Itali spindles, Taiwan reducer, sistemi Japonia Servo, etj

* Dizajni racional: Është më e lehtë për t'u përdorur dhe për të ruajtur me kuti të veçantë e kontrollit.


* Sistemi Auto vajosje të zgjasin jetën e punës së makinës.

* Ndërtuara ruggedly strukturën makine. Materiali është stresi lirohet dhe annealed për deformim të lirë për të mbajtur stabilitetin makinë të saktë dhe strukturën.

* Mulliri bazë Machine dhe shpime janë bërë me makinë CNC të cilat mund të procesit 5 anët në të njëjtën kohë për të siguruar tolerancën gjeometria trupi makinë është standarde.

* Avancuar teknologji Veshje pluhur për të mbajtur ngjyrën e trupit makinë të qëndrueshme dhe të freskëta.

                                                                 

Parametrat teknike

model
K4
XYZ Zona e punës
1,220 x 2,440 x 200mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 25 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
30,000mm / min
tabelë
T-tabelë çarë vakuum
gisht 
1 & 2 dhe 3 dhe 4
6.0 kW HSD + 6.0 kW markë kineze spindles ftohjes së ajrit
2.2kW kineze kondicionim markë gisht x 2pcs
spindles shpejtësi
18,000rpm
inverter
Fuling, 4pcs
Motor dhe shofer
motor YASKAWA Servo dhe shofer
reducer
Japan Shimpo
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Artcam & AlphaCam
Controls
Nc studio
Oli vajosje
automatik
Pompë vakumi
4KW Germany Becker pompë vakumi
WhatsApp Online Chat !