4 Aksi KH4A Auto Tool Ndryshimi

4 Aksi KH4A Auto Tool Ndryshimi

Përshkrim i shkurtër:


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

Karakteristikat e 4 Aksi CNC Router KH4A

 

krevat torno 1. tub katror dhe urë çeliku e bëjnë trupin e makinës më të qëndrueshme dhe më të fortë;

 

2. shpejtësi të lartë HSD ATC ajrit ftohje gisht dhe të lartë të performancës shoferët ndihmës të sigurt për të punuar stably për kohë të gjatë;

 

3. Makinë me 0-180 ° gisht rrotullues mund të ndihmojë për të përfunduar përpunimin lakuar sipërfaqe. Kjo është një makinë automatike mjet Changer me 8pcs mjete lineare;

 

4. Është e lehtë për të mësuar dhe për të operuar me sistemin e veçantë të kontrollit të tastierës dhe master të aplikimit në një kohë të shkurtër.

                                                     

Parametrat teknike

model
KH4A
XYZ Zona e punës
1,300 x 2500 x 400mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 20 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
30,000mm / min
tabelë
T-tabelë çarë vakuum
gisht
9.6kw HSD ATC ftohja e ajrit gisht
spindles shpejtësi
24,000rpm
inverter
deltë
Motor dhe shofer
Japan YASKAWA motor ndihmës dhe shofer
Sistemi I kontrollit
Syntec
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Artcam & AlphaCam
Kodi Command
Kodi G
Oli vajosje
udhëzues
Tool sensor
automatik

  • WhatsApp Online Chat !