Horizontale shpuese K3

Horizontale shpuese K3

Përshkrim i shkurtër:


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

Karakteristikat e shpimit horizontal CNC Router K3

                                                   

* K3 është e specializuar për shpimin panel horizontal, ajo zakonisht punon së bashku me prerje panel dhe makina vertikale shpimit si një linjë të prodhimit.

* Konfigurimi Lartë: Taiwan raft spiral dhëmb dhe udhëzues lineare, vidhos topin gjerman, sistemi Delta Servo, etj

* Dizajni racional: Është më e lehtë për t'u përdorur dhe për të ruajtur me kuti të veçantë e kontrollit.


* Sistemi Auto vajosje të zgjasin jetën e punës së makinës.

* Ndërtuara ruggedly strukturën makine. Materiali është stresi lirohet dhe annealed për deformim të lirë për të mbajtur stabilitetin makinë të saktë dhe strukturën.

* Mulliri bazë Machine dhe shpime janë bërë me makinë CNC të cilat mund të procesit 5 anët në të njëjtën kohë për të siguruar tolerancën gjeometria trupi makinë është standarde.

* Avancuar teknologji Veshje pluhur për të mbajtur ngjyrën e trupit makinë të qëndrueshme dhe të freskëta.

                                                                 

Parametrat teknike

model
K3
Panel Kufiri i madhësisë
Length: 50mm ~ 3600mm 
Gjerësia: në 50mm pak
Gjatesia: 0 ~ 30mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
katror Linear / Taiwan
Max. shpejtësi
25,000mm / min
Max. shpejtësia e shpimit
20,000mm / min
gisht
6kW
spindles shpejtësi
18,000rpm
inverter
Fuling
Motor dhe shofer
motor Delta Servo dhe shofer
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Quickworks
Controls
përshtatur shpejtë
kompjuter
përfshirë
kodi bar skaner
përfshirë
Kodi printer Bar
përfshirë

WhatsApp Online Chat !