K6 Auto ngarkesës dhe zbraz

K6 Auto ngarkesës dhe zbraz

Përshkrim i shkurtër:


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

* K6 është e specializuar për panel prerje dhe shpime zëvendësuar panë tradicionale rrëshqitje tavolinë dhe prerja CNC sharrë. Ajo kombinon prerja dhe shpimin së bashku, të prodhimit të tilla inteligjent i zgjuar mund të kurseni të punës, materiale dhe kohë në mënyrë efektive.

* Konfigurimi Lartë: Taiwan raft spiral dhëmb dhe udhëzues lineare, vidhos topin gjermane, Itali spindles, Taiwan reducer, sistemi Japonia Servo, etj

* Dizajni racional: Është më e lehtë për t'u përdorur dhe maintian me kuti të veçantë e kontrollit.

* Sistemi Auto vajosje të zgjasin jetën e punës së makinës.

* Ndërtuara ruggedly strukturën makine. Materiali është stresi lirohet dhe annealed për deformim të lirë për të mbajtur stabilitetin makinë të saktë dhe strukturën.

* Mulliri bazë Machine dhe shpime janë bërë me makinë CNC të cilat mund të procesit 5 anët në të njëjtën kohë për të siguruar tolerancën gjeometria trupi makinë është standarde.

* Avancuar teknologji Veshje pluhur për të mbajtur ngjyrën e trupit makinë të qëndrueshme dhe të freskëta.

                                                   

Parametrat teknike

model
K6 auto ngarkimin dhe shkarkimin
XYZ Zona e punës
1,220 x 2,440 x 200mm
Loading & shkarkim
automatik
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 25 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
30,000mm / min
tabelë
T-tabelë çarë vakuum
Gisht 1 & 2
6.0 kw italiane HSD + 6.0 kW Chinese HQD kondicionim spindles
kreu i mërzitshëm
9V italiane HSD
spindles shpejtësi
18,000rpm
inverter
Fuling
Motor dhe shofer
motor YASKAWA Servo dhe shofer
reducer
Japan Shimpo
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Artcam & AlphaCam
Controls
Nc studio
Oli vajosje
automatik
Tool sensor
automatik
Notice
WhatsApp Online Chat !