Rreth Nesh - Jinan të shpejta CNC Router Co, Ltd
Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: + 86-15628788693 Welcome To shpejta CNC

Rreth nesh

Jinan Quick CNC Router Co, Ltd, u themelua në vitin 2006, "Quick-Fulltek" është markë tonë degë e cila është ndërtuar në vitin 2012. Ne kemi qenë prodhimin dhe eksportimin e makinave CNC që nga viti 2006.

Kompania jonë ndodhet në Lingang zonën develepment ekonomike në Gaoxin qarkut në Jinan, hapësirë kat fabrikë është më shumë se 15.000 metra katrore. Ne kemi më shumë se 300 punëtorë, duke përfshirë 25 designers profesionale, 35 përjetuara pas inxhinierë shitja e shërbimeve dhe 20 shitjes persona. Ne jemi një nga furnizuesit më të mirë CNC router në Kinë. Produktet tona janë shitur mirë gjerësisht në të gjithë botën dhe kanë reputacion të mirë. 'Quick CNC' është bërë një markë kryesore në këtë fushë. Kompania jonë ka qenë miratuar nga ISO 9001: 2000 sistemit të kontrollit të cilësisë dhe mori certifikatë CE. 

Produktet tona mund të plotësojnë kërkesat e ndryshme nga konsumatorët të ndryshme. Me teknologji të përparuar, inxhinierët tanë me përvojë gjithashtu mund të rregulloje sipas nevojave të hollësishme. 

Ju lutem mos hezitoni të kontaktoni me mua, të mirëpritur të na vizitoni në çdo kohë!

pic11111 (1)
pic11111 (3)
pic11111 (2)

WhatsApp Online Chat !