Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: +86-15628788695 Welcome To shpejta CNC

Load Auto dhe zbraz ATC UC-481

Load Auto dhe zbraz ATC UC-481

Përshkrim i shkurtër:

1. Rigid constructed machine structure. Material is stress relieved and annealed for deformation free to keep machine accurate and structure stability.    2. Machine base milling and drilling are made by CNC machine which can process 5 sides at the same time to  make sure the machine body geometry tolerance is standard.   3. Advanced powder coating technology to keep the machine body color lasting and fresh. Model UC-481 auto loading & unloading XYZ working area 1...


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

1. ngurtë strukturë ndërtuara makine. Materiali është stresi lirohet dhe annealed për deformim të lirë për të mbajtur stabilitetin makinë të saktë dhe strukturën.

 

 Baza 2. Machine mulliri dhe shpimin janë bërë me makinë CNC të cilat mund të procesit 5 anët në të njëjtën kohë për të siguruar tolerancën gjeometria trupi makinë është standarde.

 

3. avancuar teknologji Veshje pluhur për të mbajtur ngjyrën e trupit makinë të qëndrueshme dhe të freskëta.

model
UC-481 Loading auto & shkarkim
XYZ Zona e punës
1,220 x 2,440 x 200mm
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 25 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
30,000mm / min
tabelë
Të dyfishtë layer Tabela vakum
gisht
9.6 kw ATC ajrit ftohje gisht
shpejtësia gisht
24,000rpm
inverter
deltë
mjet Changer
servo mjet Changer, 10pcs mjete tip rrethore
Motor dhe shofer
motor 850w Servo dhe shofer / Japan YASJAWA
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
UcanCAM V10
Controls
Taiwan Syntec
Oli vajosje
automatik
Tool sensor
automatik
Pompë vakumi
4KW gjermane Becker
ngarkim dhe shkarkim
Automic
WhatsApp Online Chat !