5 Aksi Heavy Duty K1313-5D

5 Aksi Heavy Duty K1313-5D

Përshkrim i shkurtër:


  • Min.urdhër Sasia: 1 set
  • Furnizimi Aftësia: 200 grupe / në muaj
  • Port: Qingdao, Shanghai, Shenzhen
  • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T

Detail Product

1. ngurtë strukturë ndërtuara makine. Materiali është stresi lirohet dhe annealed për deformim të lirë për të mbajtur stabilitetin makinë të saktë dhe strukturën.

 

 Baza 2. Machine mulliri dhe shpimin janë bërë me makinë CNC të cilat mund të procesit 5 anët në të njëjtën kohë për të siguruar tolerancën gjeometria trupi makinë është standarde.

 

3. avancuar teknologji Veshje pluhur për të mbajtur ngjyrën e trupit makinë të qëndrueshme dhe të freskëta.

model
K1313-5D
XYZ Zona e punës
(1300MM * 1300MM) + (1300MM * 1300MM)
lëvizja XY
Raft dhe i lidh duart, gear makinë / Taiwan
Z lëvizje
Ball vidhos makinë / Germany
Guide
Linear ¢ 25 katrore / Tajvan
Max. shpejtësi
60,000mm / min
Max. prerja shpejtësia
40,000mm / min
tabelë
tryeza të dyfishtë të punës, ata lëvizin në mënyrë të pavarur ose së bashku
kokë 5 aks
12 kw Italy HSD HS655 ES779
shpejtësia gisht
24,000rpm
inverter
deltë
mjet Changer
servo mjet Changer, 10pcs mjete tip rrethore
Motor dhe shofer
aks 1.8kw XYZ / Japan YASKAWA Servo
tension të punës
AC380V / 50-60Hz, 3-faza
program
Powermill
Controls
Taiwan Syntec me funksion RCTP
Oli vajosje
automatik
Tool sensor
automatik
Pompë vakumi
4KW gjermane Becker
saktësi
0.01mm

WhatsApp Online Chat !