Keni një pyetje? Na jep një telefonatë: +86-15628788695 Welcome To shpejta CNC

Rreth nesh

Njoftime Makineri & PAJISJET

Jinan Quick CNC Router Co, Ltd, u themelua në vitin 2006, "Quick-Fulltek" është markë tonë degë e cila është ndërtuar në vitin 2012. Ne kemi qenë prodhimin dhe eksportimin e makinave CNC që nga viti 2006. Kompania jonë ndodhet në Lingang zonën develepment ekonomike në Gaoxin qarkut në Jinan, hapësirë ​​kat fabrikë është më shumë se 15.000 metra katrore. Ne kemi më shumë se 280 punëtorë, duke përfshirë 25 designers profesionale, 35 përjetuara pas inxhinierë shitja e shërbimeve dhe 20 shitjes persona.

më shumë

Machines Featured

K45MT-DY

 • K45MT-DY
 • K6 Auto ngarkesës dhe zbraz

 • K6 Auto ngarkesës dhe zbraz
 • Load Auto dhe zbraz ATC UC-481

 • Load Auto dhe zbraz ATC UC-481
 • 5 Aksi Heavy Duty K1313-5D

 • 5 Aksi Heavy Duty K1313-5D
 • Heavy Duty Auto Tool Ndryshimi UA-481

 • Heavy Duty Auto Tool Ndryshimi UA-481
 • 4 Aksi KH4A Auto Tool Ndryshimi

 • 4 Aksi KH4A Auto Tool Ndryshimi
 • -->
  • furnizuesitfurnizuesit

   Jinan Quick-Fulltek CNC Machinery Co, Ltd, është një nga furnizuesit më të mirë CNC router në Kinë.
  • cilësicilësi

   teknikë të shkëlqyer shkritore, performance me cilësi të lartë e produktit, sistemin e kontrollit inteligjent, risi të vazhdueshme, kursimit të energjisë.
  • shërbimshërbim

   pas shitjes Ekipi ynë i kualifikuar dhe me përvojë të shërbimit është i pranishëm, të gatshëm për të shërbyer ju brenda 24 orëve kur ju hasni.
  • certifikatëcertifikatë

   Fabrika jonë është rritur në një Premier ISO9001: 2008 certifikuar të kualitetit të lartë, kosto-efektive produkteve.
  WhatsApp Online Chat !