Контакт - Жинан Брзо CNC рутер копродукции, ООД
Имате прашање? Дајте ни повик: + 86-15628788693 Добредојдовте Брзо Совет

Контактирајте не

Жинан брзо FULLTEK ЦНЦ машини CO., LTD.

адреса

Број 3600, Западна аеродром патот,

Окружниот Gaoxin, Жинан, Кина.

Е-пошта

bella@quickcncrouter.com

      michael@quickcncrouter.com

cher@quickcncrouter.com

телефон

Тел: + 86-531-85719477

Мобилен: + 86-15628788693

 Факс: + 86-531-85709177

часа

Понеделник ~ недела: 9 am~6pm

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !