Имате прашање? Дајте ни повик: +86-15628788695 Добредојдовте Брзо Совет

за нас

Дрво машини и опрема

Жинан Брзо CNC рутер копродукции, Ltd е основана во 2006 година "Quick-Fulltek" е нашата подружница марка, која е изградена во 2012. Ние сме биле за производство и извоз на CNC машини од 2006 година Нашата компанија го лоцира во Lingang develepment економска зона во Gaoxin област во Жинан, фабрика простор е повеќе од 15.000 квадратни метри. Имаме повеќе од 280 работници, вклучувајќи 25 професионални дизајнери, 35 искусни инженери по продажба на услуги и продажба 20 лица.

Повеќе

Машините

K45MT-DY

 • K45MT-DY
 • К6 Авто транспорт и Истовари

 • К6 Авто транспорт и Истовари
 • Авто транспорт и Истовари ATC UC-481

 • Авто транспорт и Истовари ATC UC-481
 • 5 оска Тешки K1313-5D

 • 5 оска Тешки K1313-5D
 • Тешки Авто алатката Промена UA-481

 • Тешки Авто алатката Промена UA-481
 • 4 оска KH4A Авто алатката Промена

 • 4 оска KH4A Авто алатката Промена
 • -->
  • добавувачидобавувачи

   Жинан Quick-Fulltek ЦНЦ Машини копродукции, Ltd е еден од најдобрите добавувачи CNC рутер во Кина.
  • КвалитетКвалитет

   Одлична техника за леење со висок квалитет, перформанси, интелигентен систем за контрола, континуирана иновација, заштеда на енергија.
  • СервисСервис

   Нашите квалификувани и искусни по-продажба сервис тим се стои од страна, подготвени да ви помогнеме во рок од 24 часа, кога ќе се сретнете.
  • СертификатСертификат

   Нашата фабрика прерасна во Премиер ISO9001: 2008 сертифициран производител на високо квалитетни, ефективни производи.
  WhatsApp Online Chat !